Yhteystiedot

Jos kysymyksesi ei koske mitään tiettyä kohdetta tai et saa kohteesi verkonvanhimmalta vastausta kohtuullisen ajan kuluessa, ota yhteyttä verkon yleisapuosoitteeseen: helpdesk@poasnet.fi.

Verkonvanhimmat

Hyvää hyvyyttään apuaan naapureilleen tarjoavat ihmiset.

Insinöörinkatu 19, 33720 Tampere

 Kristian Taskinen, +358 451376437, insinoorinkatu19@poasnet.fi

Insinöörinkatu 59, 33720 Tampere

Antti Kallonen, +358 504691147, insinoorinkatu59@poasnet.fi

Insinöörinkatu 66, 33720 Tampere

Shakeeb Shirazi, +358 465648754, insinoorinkatu66@poasnet.fi

Insinöörinkatu 68, 33720 Tampere

Erkka Juhaninmäki, +358 400272997, insinoorinkatu68@poasnet.fi

Karosenkatu 2, 3 ja 4, 33710 Tampere

Henry Korkeila, +358 44 334 9870, karosenkatu2@poasnet.fi

Kuusikonkatu 4, 33820 Tampere

 Tuomas Suvela, +358 44 5762222, kuusikonkatu4@poasnet.fi

Kärkikuja 2, 33720 Tampere

 Esa Varemo, +358 40 077 3138, karkikuja2@poasnet.fi

Kärkikuja 6, 33720 Tampere

 Jani Patrakka, +358 405711583, karkikuja6@poasnet.fi

Leirintäkatu 2, 33900 Tampere

Arto Jyvälä, +358407162317, leirintakatu2@poasnet.fi

Matti Tapion katu 2, 33720 Tampere

Joonas Rajala, +358 40 703 3172, mattitapionkatu2@poasnet.fi

Mekaniikanpolku 6, 33720 Tampere

Jim Bäckström, +358 45 348 4499, mekaniikanpolku6@poasnet.fi

Nuolialantie 48, 33900 Tampere

 Arto Jyvälä, +358407162317, nuolialantie48@poasnet.fi

Näyttelijänkatu 26 & Näyttämönkatu 6, 33720 Tampere

Joonas Rajala, +358407033172, nayttelijankatu26@poasnet.fi

Näyttämönkatu 4, 33720 Tampere

Arvi Syrjänen, +358 50 407 4174, nayttamonkatu4@poasnet.fi

Parantolankatu 7, 33500 Tampere

 Olli Mustakoski, +35844 369 9033, parantolankatu7@poasnet.fi

Peltokatu 33, 33100 Tampere

 Kohteeseen etsitään verkonvanhinta. Ilmoittaudu ja voita! Tukiasioissa käänny ylläpidon puoleen.

Perkiönkatu 85, 33900 Tampere

 Jarkko Pakalen, +358 445557840, perkionkatu85@poasnet.fi

Piennarkatu 35, 33500 Tampere

Jan-Sebastian Nystedt, +358449016171, piennarkatu35@poasnet.fi

Ritakatu 13 A-D, 33530 TAMPERE

 Ilmari Ahonen, +358 440410930, ritakatu13@poasnet.fi

RiSTINARKUNTIE 18, 33560 TAMPERE

 Joonas Paajanen, +358 400381415, ristinarkuntie18@poasnet.fi

Siirtolapuutarhankatu 4, 33900 Tampere

Joonas Vähämäki, +358 50 320 8120, siirtolapuutarhankatu4@poasnet.fi

Tieteenkatu 18, 33720 Tampere

 Teemu Ala-Järvenpää, +358 40 044 4071, tieteenkatu18@poasnet.fi

Vaahterakuja 1, 33840 Tampere

 Joose Puustinen, +358 40 762 7218, vaahterakuja1@poasnet.fi, (Raparperi @ IRCnet)

Vaahterakuja 5, 33840 Tampere

 Stefan Miettinen, +358 44 237 4420, vaahterakuja5@poasnet.fi

Vaahterakuja 7, 33840 Tampere

 Henna Räsänen, +358 44 971 8832, vaahterakuja7@poasnet.fi

Vaahterakuja 9, 33840 TamperE

Jyri Kuusela, +358 50 572 0226, vaahterakuja9@poasnet.fi, (Jyrchi @ IRCnet)

Vihilahdenkatu 7, 33900 Tampere

Jukka Pelkonen,  +358 40 4851814, vihilahdenkatu7@poasnet.fi

Vihinkuja 1, 33820 Tampere

Niko Ruotsalainen, +358 40 556 3963, vihinkuja1@poasnet.fi

Ylläpito

Rahaa vastaan aikaansa tuhlaavat tahot.